Menu

Naše služby

FOTO & VIDEO

Rádi pro Vás přes fotografie a video uchováme Vaše vzpomínky ze svatby, oslavy nebo třeba rodinného setkání.

FOTOKOUTEK

Pokud plánujete večírek nebo svatbu, rozhodně tam nesmí chybět fotokoutek. Díky fotokoutku zvěčníte společné chvíle s Vašimi kamarády nebo rodinou.

PRONÁJEM TECHNIKY

Pronajměte si od nás INSTAX nebo foto-tiskárnu a nebudete muset čekat na tisk fotografií. Díky tomu si vytvoříte album plné fotografií v den události.

IT SLUŽBY

Poskytujeme služby i v IT oboru. Můžeme Vám nabídnout pronájem virtuálních serverů, webhosting, nebo tvorbu webových stránek.

O nás

Simona

Vzhledem k tomu, že focení je můj koníček již od dětství, tak jsem se rozhodla fotografii začít i studovat. V roce 2014 jsem se stala profesionální fotografkou jednorožců.

Nyní jsem držitelkou několika světových ocenění, jako je třeba UNICORN WORLD AWARDS. Pokud jste dočetli až sem, napište mail, kde bude v předmětu MILUJU JEDNOROŽCE a získejte 50% slevu na portrétní focení.

Radovan

Studoval jsem grafický dizajn, od kterého jsem upustil a začal se zajímat o IT obor obecně. Nedělá mi problém nakonfigurovat server nebo naprogramovat jednodušší webovou aplikaci.

Starám se o chod a agendu ve firmě. Taktéž zastávám funkci kameramana, pomocného fotografa, markeťáka, programátora, grafika a technika. No prostě jsem takovej kluk pro všechno.